Facebook Pixel

За три дні «Укрспирт» поставив виробникам антисептиків 300 тис. літрів сировини

Державне підприємство «Укрспирт» з 2 по 5 квітня поставило майже 300 тис. літрів дезінфікуючого засобу українським виробникам антисептиків. Загалом відповідні договори підприємство підписало з 32 компаніями країни.

Як повідомили у пресслужбі «Укрспирту», за три дні підприємство поставило сировину компаніям, як-от: МДМ, «Аква Косметікс Груп», BKHIM, «Адвент Інвест», «Екоплант», «Альянс Краси», «Фармстандарт», «Астра-Косметік», «Він Стрім», «Дифрано Юніон».

«Укрспирт» постачає сировину з заводів сім днів на тиждень. Пріоритет роботи на квітень — співпраця з виробниками антисептиків і медичними установами, а потім — інші напрямки».

Сергій Блескун

Сергій Блескун

виконувач обов'язків голови «Укрспирту»

За словами Блескуна, «Укрспирт» поставлятиме дезінфікуючий засіб тим виробникам антисептиків, які раніше вже працювали з ритейлерами та які мають плани щодо виготовлення антисептиків різних обсягів.

Контекст. «Укрспирт» 18 березня додатково запустив чотири свої заводи у зв'язку з підвищеним попитом на спирт. Наступного дня підприємство тимчасово припинило відвантажувати спирт на експорт через підвищений попит на продукцію у зв'язку з поширенням вірусу SARS-CoV-2.

Верховна Рада 30 березня 312 голосами прийняла у другому читанні законопроєкт №3275, який дозволяє «Укспирту» виготовляти сировину для антисептиків. Вже другого квітня президент Володимир Зеленський підписав закон. Згідно зі змінами до законодавства, підприємство виготовлятиме сировину до 30 квітня. Відзначимо, що акциз на спирт для виготовлення антисептиків скасували.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉