Facebook Pixel

«Укрпошта» розширює доставку ліків у 6 прифронтових областях України«Укрпошта» оголосила про розширення пілотного проєкту «Укрпошта.Аптека» на шести прифронтових областях: Запорізькій, Миколаївській, Харківській, Херсонській, Чернігівській та Сумській.

Про це повідомив генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Quote«Після перших тижнів тестування процесів на Донеччині ми анонсуємо розширення пілотного проєкту «Укрпошта. Аптека» з 1 березня у прифронтових Запоріжжі, Миколаївщині, Харківщині, Херсонщині, Чернігівщині, всій Сумщині та Донеччині. Тепер доставка ліків доступна всім мешканцям цих областей», – йдеться у повідомленні.

Що відомо про проєкт «Укрпошта.Аптека»

Проєкт спрямований забезпечити життєво важливими медикаментами мешканців територій, де через війну аптеки відсутні або знищені.

Щоб придбати ліки, потрібно просто зателефонувати до контакт-центру «Укрпошти» і дотримуватися інструкцій у голосовому меню для зв’язку з фахівцем.

На даний момент можна замовити безрецептурні препарати, та ті, що входять до програми «Доступні ліки». Доставка здійснюється протягом трьох днів між обласними центрами (не враховуючи дня відправлення).

Раніше The Page повідомляв, що з 1 лютого 2024 року в Україні стартував проєкт «Укрпошта-Ліки», у межах якого «Укрпошта» розповсюджує медичні препарати на деокупованих і прифронтових територіях, щоб зробити ліки доступними для людей.

Стало відомо, що логістична компанія «Укрпошта» планує продати 20-25% акцій. Оціночна вартість акцій становить $70 млн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉