Facebook Pixel

Дешевше на 60%: «Укрпошта» знижує тарифи на відправлення до Німеччини

З 1 квітня «Укрпошта» зменшує тариф на посилки до Німеччини для фізичних і юросіб на 60%. Про це інформує пресслужба «Укрпошти».

Громадяни України зможуть відправляти посилки до Німеччини зі знижкою -60% вартості. Скористатися новими тарифами можуть як українці, чиї родичі чи друзі живуть у Німеччині, так і підприємці, які продають свої товари за кордон.

Quote«Укрпошта» продовжує вводити спеціальні тарифи на доставлення в країни з найбільшою кількістю українських переселенців. У Німеччині проживає приблизно мільйон українців, та й багато наших експортерів надсилають товари покупцям із Берліна, Кельна, Франкфурта та інших німецьких міст. Тому навіть попри закрите небо «Укрпошта» знайшла способи доставлення посилок у Європу: зокрема, до Німеччини посилки доправляються автомобілями декілька разів на тиждень. Вигода для клієнтів є очевидною: доступний тариф за чесну фізичну вагу та адресне доставлення посилки з України в Німеччину, яке займає 7 — 14 днів залежно від місяця доставлення», — прокоментував генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

За його словами, зниження тарифів на посилки – це наступний крок у зміцненні та розширенні партнерства «Укрпошти» та національної пошти Німеччини.

Тариф на найпопулярніші категорії посилок становитиме:

  • вагою до 3 кг – $13,7 (приблизно 500 грн);
  • вагою 7 кг – $21,6 (приблизно 750 грн);
  • для легких відправлень діють тарифи на дрібні пакети від $5,6 (приблизно 205 грн).

У цю вартість, крім власне міжнародного перевезення, включено вартість адресного доставлення. Вартість доставлення посилки розраховується лише за фактичну вагу без урахування об’ємної ваги. Відправити посилку можна з будь-якого відділення «Укрпошти» з доставленням до будь-якого населеного пункту Німеччини.

Подякувати 🎉