Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Укрпошта повернулась до визволеної Снігурівки

Укрпошта в Снігурівці: як працює. Фото компанії

Укрпошта в Снігурівці: як працює. Фото компанії

До деокупованої 10 листопада Снігурівки на Миколаївщини повернулась «Укрпошта». Як інформує пресслужба держкомпанії, поки що послуги надаватимуться завдяки пересувним відділенням, оскільки стаціонарні понищені.

«Автівки Укрпошти тричі на тиждень будуть приїжджати в Снігурівку з Миколаєва і привозити пенсії, фінансову допомогу, товари першої необхідності та згодом посилки», — вказано у повідомленні.

Місто, яке перебувало під окупацією російської армії протягом восьми місяців, нині живе без світла та зв'язку. Попри це в компанії запевняють, що зможуть надати місцевому населенню еквайрингові послуги.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

В «Укрпошті» наголосили, що Снігурівка стала першим звільненим від окупантів населеним пунктом на Миколаївщині, де поштовий оператор відновив роботу. Далі у планах – повторно запустити 9 пересувних та 8 стаціонарних відділень, які надаватимуть послуги 80 селам та містам області.

Контекст. До деокупованого Херсону «Укрпошта» повернулась 15 листопада. За день до цього в обласному центрі відновила роботу також і «Нова пошта». В цілому в Мінекономіки виділили 100 млн грн на відновлення руйнувань на Херсонщині.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини