Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Відновлення Херсонщини оцінили в 100 млн грн: на що витратять гроші

Відновлення Херсонщини: уряд виділив 100 млн грн. Фото: pivdenukraine.com.ua

Відновлення Херсонщини: уряд виділив 100 млн грн. Фото: pivdenukraine.com.ua

На відновлення руйнувань на Херсонщині вирішили виділити 100 млн грн. Про це повідомили в Міністерстві економіки України.

Відповідно до рішення Кабінету міністрів, кошти направлять на ліквідацію наслідків бойових дій і відновлення об’єктів критичної інфраструктури та соціальної сфери.

Quote«Маємо якнайшвидше почати відбудову на звільнених територіях Херсонської області. Насамперед відновити пошкоджені об’єкти критичної інфраструктури та забезпечити людей електроенергією, теплом. Виділені сьогодні кошти також підуть на відновлення об’єктів соціальної сфери», — заявила міністерка економіки України Юлія Свириденко.

На що витратять виділені на відновлення Херсонщини 100 млн грн

Наразі остаточний перелік робіт із відновлення Херсонщини ще не погоджено. Це мають зробити Херсонська ОВА разом із Міністерством розвитку громад і територій. Лише після цього почнуть надходити кошти.

Попередньо заплановано такі роботи:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • обстеження об’єктів;
  • придбання будівельних матеріалів, виробів і конструкцій для відновлення пошкоджених об’єктів;
  • капітальний ремонт і реконструкція;
  • поточний ремонт вікон, дверей, фасадів, покрівлі, зовнішніх і внутрішніх мереж, зокрема, тепло-, газо-, водопостачання, водовідведення, опалення, електричних мереж;
  • розбирання зруйнованих конструкцій.

Контекст. Нагадаємо: у п'ятницю, 11 листопада, ЗСУ звільнили Херсон після місяців окупації. Російські окупанти почали вихід із міста за декілька днів до того. Однак у місті все-таки залишалася частина російських військових, переодягнених у цивільний одяг. Силам оборони України вдалося затримати декого з них.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини