Facebook Pixel

«Укрпошта» відсьогодні підвищила тарифи на низку послуг – як змінилися ціни

Компанія-оператор поштового зв'язку України «Укрпошта» оголосила про повернення до довоєнного режиму роботи в більшості областей країни, а також повідомила про підвищення тарифів на доставлення посилок. Утім, у держпідприємстві запевняють, що навіть попри здорожчання їхні розцінки однаково нижчі за ті, що встановили конкуренти.

З п’ятниці, 1 липня, «Укрпошта» запроваджує зміни в доставленні великогабаритних посилок. Компанія прийматиме та доставлятиме такі відправлення в усіх обласних центрах, а також у низці міст, з-поміж яких Кременчук, Краматорськ, Кривий Ріг, у спеціальних відділеннях (знайти адреси таких відділень можна за посиланням). До великогабаритних відправлень належать вантажі вагою менш як 30 кг, довжиною найбільшої сторони від 0,7 м до 2 м і сумою всіх сторін (висота + довжина + ширина) до 3,5 м.

Змін зазнали й відправлення вагою понад 30 кг. Відтепер «Укрпошта» дозволяє надсилати вантажі вагою до 600 кг.

Нові тарифи на послуги «Укрпошти» з 1 липня 2020 року

  • Послуга «Укрпошта Стандарт». У середньому вартість зросла на 14% у межах території країни та на 13% у межах області. Отже, вартість відправлення посилки вагою менш як кілограм зросте до 35 грн із 31 грн до цього, вартість доправлення посилки до 15 кг – до 75 грн із 65 грн.
  • Послуга «Укрпошта Експрес». Тариф збільшився на 16% у межах території країни та на 14% по області. Отже, вартість відправлення посилки вагою до 1 кг відсьогодні зросла до 45 грн із 39 грн до перегляду тарифу.
  • Послуга «Документи». Ціна збільшилася на 14%.
  • «Укрпошта Міжнародні відправлення». Цінова політика не змінилася.

Контекст. Нагадаємо: на своєму сайті «Укрпошта» пропонує функцію «трекінг посилок», щоб громадяни мали змогу легко перевірити, де в цей час перебуває їхня посилка.

Як повідомлялося, 28 червня «Укрпошта» відкрила інтернет-магазин на Amazon. Наприкінці травня онлайн-магазин «Укрпошти» запрацював на eBay.

Подякувати 🎉