Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Укрпошта» запустить послугу міжнародної експрес-доставки

«Укрпошта» з 1 квітня 2020 року запустить послугу з пересилання експрес-відправлень EMS. Поки що вона буде доступна в 1 тис. відділеннях компанії, а з червня понад 4 тис. відділень зможуть приймати відправки на експорт.

У пресслужбі «Укрпошти» повідомили, що компанія, як порівняти з вартістю послуг попереднього оператора — Держспецзв'язку, знизила тарифи на пересилання. Зокрема, ціна доставки посилок вагою до 2 кг становитиме на 40% дешевше, а для 10 кг — на 20%.

Інфографіка: «Укрпошта»

Інфографіка: «Укрпошта»

У рамках правил карантину, який діє зараз, замовити послугу можна шляхом виклику кур'єра, не виходячи з дому. Це доступно у всіх обласних центрах України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У пресслужбі також зазначили, що до кінця карантину послуга буде доступна для 57 країн світу, оскільки інші внесли обмеження на обробку відправлень EMS. Пізніше доставка запрацює до 195 країн, а пересилання займатиме 10 днів до ключових країн Європи, Азії та США. Для відправки експорту використовуватимуть вантажні авіаперевезення.

Контекст. «Укрпошта» надавала послугу EMS до 1999 року. Потім ці функції поклали на Держспецзв'язку. У листопаді 2019-го Мінінфраструктури видало наказ про те, що «Укрпошта» знову надаватиме послугу EMS в Україні.

Підписуйтесь на нас в Google News!

EMS (Express Mail Service) — послуга міжнародної прискореної доставки. Сервіс надається національними поштами – учасницями Всесвітнього поштового союзу.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини