Facebook Pixel

Укргазбанк видав YASNO 7,2 млн грн на енергоефективні заходи

Укргазбанк і енергосервісна компанія YASNO підписали кредитну угоду на суму понад 7,2 млн грн, або $200 тис. Це було зроблено у рамках Фонду Гарантування Кредитів від UNIDO. Гроші будуть спрямовані для реалізації енергоефективного проєкту в промисловості.

Про це пише Укргазбанк.

YASNO використає ці кошти на впровадження енергозберігаючих заходів на одному з найбільших підприємств України з виробництва сировини для металургійної промисловості. Це дасть можливість підприємству зменшити річне енергоспоживання на понад 1 млн кВт-год та заощадити до 71% енергоресурсів.

Фонд Гарантування Кредитів (ФГК) – це відновлювальний фінансовий інструмент, створений UNIDO (проєкт UNIDO-GEF UKR IEE) та Укргазбанком для підтримки надання кредитного капіталу для промислових підприємств з метою впровадження заходів з енергоефективності та систем енергоменеджменту.

Quote«За оцінками експертів, через низьку енергоефективність економіки Україна щороку втрачає понад мільярд доларів США. Тому впровадження енергозберігаючих рішень є необхідною складовою для ефективної роботи будь-якого підприємства, тим більше загальнонаціонального масштабу. Реалізація ЕСКО-проєктів за допомогою Фонду Гарантування Кредитів від UNIDO дає можливість не лише знизити споживання енергії промисловими підприємствами, а й зменшити викиди вуглекислого газу. Звісно, для Укргазбанку, як лідера сталого розвитку, підтримка таких проєктів є стратегічно важливою», — зазначив Юрій Носик, директор департаменту по роботі з корпоративними VIP-клієнтами Укргазбанку.

Нагадаємо, що з початку повномасштабної війни державний Укргазбанк видав кредитів ТОВ «Дослідно-механічний завод «Карпати» на 170 млн грн. З них 60 млн було видано за держпрограмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉