Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Нацбанку роблять ставку на продовження програми stand-by щонайменше на пів року

Національний банк України веде переговори з Міжнародним валютним фондом щодо потенційного продовження нинішньої програми stand-by, яка завершиться 8 грудня.

«Поточна програма закінчується 8 грудня цього року, і важливо визначитися, що далі. Наразі ми проводимо консультації з МВФ та сподіваємося на рішення щодо її продовження на 6-9 місяців. Цей термін обумовлено технічною потребою – саме стільки часу потрібно для того, щоб пройти всі передбачені програмою перегляди», — пояснив в інтерв’ю виданню LB.ua очільник НБУ Кирило Шевченко.

Він додав, що українська сторона вже зараз має розв'язувати це питання. Україна з МВФ мають також узгодити «базові підходи та принципи, на яких будуватимуться економічні зміни наступні 3-5 років».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Віртуальна місія МВФ із питань перегляду програми stand-by почала роботу в Україні 21 вересня. До її початку глава департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райс повідомив, що теми для обговорення між Фондом і українською стороною залишаться незмінними: незалежність Нацбанку України, судова реформа та боротьба з корупцією.

Глава Нацбанку України Кирило Шевченко на початку вересня прогнозував, що сума другого траншу stand-by може бути вищою за заплановані $700 млн за умови об'єднання траншів. Це питання також обговорюватиметься під час дискусії з місією.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Нагадаємо, у серпні на рахунок України надійшло 1,9 млрд СПЗ (спеціальних прав запозичення), або близько $2,69 млрд в еквіваленті від Міжнародного валютного фонду.

Коментарі

Всі новини