Facebook Pixel

Українці витратили $3,6 млрд на іномарки

За минулий рік Україна імпортувала 544 тис. легкових автомобілів. Це в 2,4 раза більше, ніж у 2018 році, пише «Укравтопром». Вартість куплених автівок склала $3,6 млрд.

Закупівлі нових легковиків минулого року зросли на 28% – до 95,6 тис. машин. Водночас імпорт старих автомобілів збільшився майже утричі – до 448,4 тис. машин.

Найпопулярнішими в категорії нових авто (19,4 тис. машин на $470 млн) в українців стали машини японських брендів, які славляться на ринку своєю надійністю.

А найбільше на автомобілях з пробігом заробила Німеччина. Із ФРН було імпортовано 118,6 тис. машин на $536 млн.

Нагадаємо, що минулого року реєстрації автомобілів із пробігом майже уп'ятеро перевищили продажі нових машин.

Подякувати 🎉