Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Індонезійська біжутерія»: українці висміяли новий Великий герб

Користувачі Facebook розкритикували ескіз Великого герба України, який виграв конкурс. Загалом у соцмережах обговорюють доцільність створення Великого герба, зважаючи на те, що його наявність у інших країн радше виняток, ніж правило.

Крім того, розкритикували й дизайн ескізу. Деякі користувачі порівняли його з африканськими гербами, а журналіст Олександр Зінченко назвав його «індонезійською біжутерією». Також користувачі вважають, що Малий герб, на якому зображено тризуб, є ідеальним варіантом для національного герба і нічого до нього додавати не варто.

На ескіз, який приніс перемогу своєму автору, відреагувала навіть «Укрпошта» та запропонувала власний герб із зображенням голуба та листоноші.

Фото: Укрпошта

Фото: Укрпошта

Також блогер Остап Українець запропонував зробити Великим гербом України офіційний герб Суботова. У коментарях один із користувачів запропонував варіант герба з персонажами комп'ютерної гри з 2000-х «Герої меча та магії ІІІ».

Ще один варіант герба запропонував Сергій Мачульський. Він відсилає до мультсеріалу часів СРСР про карусель.

Фото: facebook.com/sergiy.machulskiy

Фото: facebook.com/sergiy.machulskiy

Насправді були й інші варіанти Великого герба, які виглядають краще, зазначив користувач із ніком Alex N Alex Noyt.

Варто зазначити, що конкурс на ескіз Великого герба оголошували тричі, однак це було безрезультатно.

Контекст. На конкурс надіслали 125 робіт, до відбору було допущено 112. Після кількох турів голосування було визначено переможця. Ним став Олексій Кохан, який був співавтором Малого герба 1992 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини