Українагейт: Фруман і Парнас пропонували Петру Порошенко угоду

Лев Парнас (ліворуч) та Ігор Фруман. Фото: RadioFreeEurope/RadioLiberty

Лев Парнас (ліворуч) та Ігор Фруман. Фото: RadioFreeEurope/RadioLiberty

Американські бізнесмени радянського походження Лев Парнас і Ігор Фруман, яких вважають близькими до адвоката президента США Рудольфа Джуліані, пропонували Петру Порошенко угоду. Про це повідомила газета The Wall Street Journal з посиланням на неназвані джерела.

Суть угоди: провести розслідування щодо Джо Байдена і передбачуваного втручання української влади у вибори президента США 2016 року. В обмін на це пропонувалося організувати візит Порошенка в Білий дім в період його передвиборної кампанії. Зустріч, на якій обговорювалися ці питання, нібито, відбулася в лютому 2019 року в офісі генерального прокурора України Юрія Луценка.

Додатково

Парнас і Фруман звинувачуються в порушенні правил фінансування виборчих кампаній. Парнаса також називають ключовою фігурою в розслідуванні в рамках процедури імпічменту президента Дональда Трампа. Передбачається, що він допомагав Джуліані шукати компромат на політичного суперника Трампа, колишнього віцепрезидента Джо Байдена.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Дві причини, чому українці будуть масово виїжджати з країни — голова асоціації працевлаштування

Низькі заробітні плати в Україні і відновлення промислового виробництва в розвинених державах ЄС стануть причинами трудової міграції українців.

«Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів для прикордонної служби України

Суднобудівний завод компанії «Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів за французьким контрактом для Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Чисті резерви НБУ досягли $16,5 млрд

Розмір чистих золотовалютних резервів Національного банку України після виплати $1 млрд за бондами під гарантії США склали $16,5 млрд.