Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна вичерпала 10 квот на безмитний агроекспорт в ЄС

Фото: «Час»

Фото: «Час»

Україна повністю використовувала квоти на безмитний експорт агропродовольчої продукції в ЄС по 10 групам товарів: мед, цукор, крупи та борошно, оброблений крохмаль, оброблені томати, виноградний і яблучний сік, пшениця, кукурудза, м'ясо птиці і вершкове масло. Про це повідомила асоціація УКАБ.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року ситуація майже не змінилася — на початок жовтня 2018 було вичерпано дев'ять квот. У цьому році поки що вичерпана на 63% квота на солод і пшеничну клейковину, яка в минулому році на цю дату була вичерпана на 100%. Зате зараз повністю використана квота на цукор, а в минулому році було тільки 12%.

До кінця року ще можуть бути також вичерпані квоти на крохмаль (поки використано 85%), ячмінь (80%), оброблену продукцію з зернових (78%).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Вищеперелічена продукція квотується на постійній основі. Разом з тим, до 2021 року встановлено тимчасові квоти на вісім груп товарів. З них, як і в минулому році, закриті вже п'ять: мед, крупи та борошно, оброблені томати, пшениця та кукурудза. Залишилися квоти на ячмінь, виноградний та яблучний соки, овес.


За даними щомісячного звіту Моніторингу агропродовольчої торгівлі в ЄС (Monitoring EU Agri-Food Trade: Development until July 2019), Україна є третім найбільшим постачальником агропродукції в ЄС, поступаючись лише США і Бразилії.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини