Україна та Велика Британія: що буде після Brexit

Фото: Дмитро Кулеба / Twitter

Фото: Дмитро Кулеба / Twitter

Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон підписали угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство. Вони зробили це в рамках візиту Зеленського до Лондона, повідомив у своєму Twitter міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

«Історичний момент: підписали угоду. Як сказав Борис Джонсон, це означає більше торгівлі, більше безпеки, більше взаємодії між Україною та Великою Британією. Два фланги Європи — західний і східний — стали ще ближче».

Дмитро Кулеба

Дмитро Кулеба

Міністр закордонних справ

Варто зазначити, що новий договір змінить угоду про асоціацію щодо торгівлі з Британією, після того як вона вийде з Європейського Союзу (Brexit).

Раніше посол України в Британії Вадим Пристайко розповів в інтерв’ю «Голосу Америки», що угода встановить стратегічне партнерство між країнами. Ба більше, це фактично угода про постійну політичну взаємодію й торгівлю, вона приблизно така сама, як асоціативна угода з Європейським Союзом.

Telegram Logo

Контекст. У Брюсселі 6 жовтня пройшов 22-й саміт Україна — ЄС за участю президента Володимира Зеленського та керівників Євросоюзу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини