Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна почала експорт електроенергії до Молдови

Україна розпочала експорт електроенергії до Молдови. Фото: pixabay.com

Україна розпочала експорт електроенергії до Молдови. Фото: pixabay.com

Україна 12 травня почала експортувати електроенергію до Молдови, постачання здійснює державна компанія «Укргідроенерго».

Потужність експорту до Молдови на 10 годину ранку становила 148 МВт, повідомив глава «Укренерго» Володимир Кудрицький.

На добовому аукціоні «Укргідроенерго» викупила перетин для експорту до Молдови на 1 — 4 години 80 МВт, на 5 — 24 години 150 МВт.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На подобовому аукціоні з розподілу міждержавного перетину на 13 травня «Укргідроенерго» викупило 100 МВт на 1 — 4 години та 160 МВт на 5 — 24 години.

Молдова дуже залежить від електроенергії Молдавської ГРЕС, що належить російській Інтер РАО і розташована в самопроголошеній Придністровській Республіці. Ціна енергії $85,5 — 96,5 МВт•год.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Цієї енергії не вистачає для покриття потреб Молдови. Віцепрем'єр-міністр країни Андрій Спіну раніше заявив, що Молдові потрібно покрити ще 30% споживання в травні. І в пріоритеті тут саме ресурс з України.

Уперше після синхронізації з ENTSO-E Україна розпочала експорт електроенергії до Польщі. З 30 березня постачання здійснює «ДТЕК Західенерго». На 12 травня законтрактована потужність становить 210 МВт рівним графіком.

Коментарі

Всі новини