Facebook Pixel

Україна отримає 13,5 млн доз вакцини Pfizer-BioNTech до кінця 2021 року — Кузін

До кінця 2021 року Україна отримає 13,5 млн доз антиковідної вакцини КОМІРНАТІ/COMIRNATY виробництва Pfizer-BioNTec, відмовившись водночас від постачання аналогічної вакцини Johnson & Johnson.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Ігор Кузин під час презентації холодового обладнання для кабінетів вакцинації, передає «Інтерфакс-Україна».

«Наразі в Україні є в наявності майже 1,5 млн доз вакцини КОМІРНАТІ/COMIRNATY, ще 13,5 млн доз цієї вакцини Україна отримає до кінця 2021 року в рамках підписаних контрактів», — зазначив він.

Telegram Logo

Водночас влада країни не розглядає можливість постачання антиковідної вакцини Johnson & Johnson, і переговори щодо цього з компанією не ведуться.

«Постачання вакцини Johnson & Johnson зараз не розглядається, і переговори щодо постачання зараз не ведуться», — поінформував він.

Зазначимо, що до країни надійшло холодове обладнання для зберігання вакцин проти COVID-19 на базі закладів первинної медичної допомоги та використання мобільними бригадами.

Устаткування було поставлено коштом уряду США на суму $2,8 млн.

Наразі USAID виділив майже $10 млн на підтримку вакцинації в Україні та передав країні приблизно 2,2 млн доз вакцин проти COVID-19 у рамках механізму COVAX.

Коментарі

Всі новини