США виділили Україні найбільшу серед пострадянських країн суму на боротьбу з COVID-19

США виділили грошову допомогу на боротьбу з наслідками коронавірусу та розробку вакцини проти COVID-19. Країна надасть допомогу іншим державам через Державний департамент та USAID. Україні в США готові виділити $15,5 млн — це найбільша сума серед усіх пострадянських країн.

США виділять країнам світу $300 млн на екстрену медичну та гуманітарну допомогу. Крім того, ще близько $160 млн гуманітарної допомоги нададуть біженцям, йдеться в повідомленні уряду США.

Зокрема, допомогу від США отримають:

  • Узбекистан — $3,9 млн;
  • Азербайджан — $3,6 млн;
  • Грузія — $2,7 млн;
  • Арменія — $2,7 млн;
  • Білорусь — $1,7 млн;
  • Туркменістан — $920 тис.;
  • Киргизстан — $900 тис.

Загалом допомогу на боротьбу з наслідками коронавірусу отримають понад 120 країн.

Контекст. У квітні США розширили допомогу Україні для боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19 до $9,1 млн. Кошти будуть передані через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і направлені на вдосконалення лабораторних систем і механізмів розпізнавання вірусу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

«Питання біологічних загроз існує і існуватиме». Інтерв'ю з головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком

Уряд поступово скасовує карантин. Влада зрозуміла, що це доведеться закінчувати, незважаючи на приріст хворих. Процес неможливо зупинити. Про те, чи потрібно було вводити обмеження, чи, насправді, коронавірус такий страшний, навіщо закривали парки, коли відкриють кордони і чи вводитимуть імунологічні паспорти, в ексклюзивному інтерв'ю The Page розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Нафтогаз» знизив тарифи для промисловості на 20%

«Нафтогаз України» знизив ціни на природний газ для промислових споживачів та установ, що фінансуються з державного бюджету у червні на 19,1-20,7% до 3 255,6 — 3 818,4 грн за тисячу кубометрів з ПДВ.

Наглядові ради в держкомпаніях дають системність і стабільність — Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що наглядові ради в держкомпаніях повинні залишитися, однак допускає точкові зміни у складі наглядових рад і пропонує знайти баланс по зарплатах їх членів.