Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна не веде перемовин щодо закупівлі вакцини від COVID-19 Johnson&Johnson — Кузін

Україна не розглядає постачання вакцини Johnson&Johnson. Фото: Mika Baumeister / Unsplash

Україна не розглядає постачання вакцини Johnson&Johnson. Фото: Mika Baumeister / Unsplash

Україна не розглядає постачання вакцини від COVID-19 Johnson&Johnson, переговори з компанією не ведуться. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Ігор Кузин, передає «Інтерфакс-Україна».

Кузин пояснив, що виробник вакцини «проактивно не виходить на комунікацію». Він зазначив, що ті механізми комунікації, які використовувало міністерство, поки безрезультатні.

Контекст. Україна зареєструвала векторну вакцину проти COVID-19 Janssen виробництва Johnson&Johnson ще в липні 2021 року. Для повної імунізації достатньо однієї дози вакцини Janssen. Вона потребує температури зберігання від +2 до +8 градусів за Цельсієм.

Раніше до України завезли 500 доз вакцини Janssen з дотриманням порядку ввезення незареєстрованих лікарських засобів для вакцинації працівників приватної компанії, яка оплатила її вартість, змогла доставити й забезпечила дотримання температурного режиму. Співробітники цієї компанії працюють на Алясці у сфері рибальства й мають бути вакциновані сертифікованою в США вакциною для того, щоб їх пустили до цієї країни.

Нагадаємо, що українцям роблять щеплення такими вакцинами:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини