Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна може не отримати безпілотники MQ-1C Grey Eagle через побоювання США

США побоюються, що безпілотники MQ-1C Grey Eagle, які збиралася купити Україна, можуть потрапити до рук росіян, що поставить під загрозу безпеку штатів. То ж продаж під питанням, повідомляє Reuters з посиланням на джерела.

Застереження від продажу було висунуто під час поглибленої перевірки Управлінням з безпеки оборонних технологій Пентагону, якому доручено охороняти дорогі технології від рук ворога.

Зазначається, що «радар та обладнання для спостереження на безпілотниках можуть створити загрозу безпеці Сполучених Штатів, якщо вони потраплять до рук Росії».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Рішення про продовження угоди наразі розглядається вищими інстанціями в Пентагоні, але терміни ухвалення будь-якого рішення — як позитивного, так і негативного — не зрозумілі.

За словами джерел, одним із рішень була б заміна існуючого радарного та сенсорного комплекту на щось менш складне, але на це можуть піти місяці.

Чому для України важливо отримати ці безпілотники?

Підписуйтесь на нас в Google News!
  • Grey Eagle є технологічним стрибком, він може літати до 30 і більше годин в залежності від своєї місії і може збирати величезні обсяги даних для розвідувальних цілей.
  • Grey Eagle — армійська версія більш широко відомого безпілотника Predator, також може нести до восьми потужних ракет Hellfire.
  • Продаж має велике значення, оскільки вперше виводить на поле бою проти Росії передову багаторазову американську систему, здатну завдавати численних ударів на великій відстані.

Коментарі

Всі новини