Facebook Pixel

Україна відкриває залізничну гілку з Молдовою

Україна спільно з Молдовою запускає залізничну гілку, що була побудована після початку повномасштабного російського вторгнення.

Про це повідомляє Центр транспортних стратегій.

22 березня відомства повідомили про підписання Протоколу про організацію спільного контролю в пункті пропуску для залізничного сполучення «Серпневе-1 — Басарабяска».

Прикордонники та митники України й Молдови попередньо домовилися вже найближчими днями розпочати спільний контроль у спільному пункті пропуску для залізничного сполучення «Серпневе-1 — Басарабяска».

Використання переходу розпочнеться опівночі 25 березня.

Новий перехід дає змогу значною мірою компенсувати залізничне сполучення мостом у Затоці, який неодноразово ставав об'єктом ракетних атак рф.

Quote«Зауважимо, що рішення про здійснення контролю саме на території Молдови приймалося обома сторонами з огляду на наявність необхідної інфраструктури для розміщення контрольних органів України та Молдови, що сприятиме скороченню часу проведення контрольних процедур під час перетинання державного кордону вантажами й транспортними засобами», — зазначає Південне регіональне управління ДПС України у фейсбуці.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉