Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Украинагейт: з'явився ще один заарештований українського походження

Фото: OK.Ru/Andrey Kukushkin

Фото: OK.Ru/Andrey Kukushkin

У Сан-Франциско (США) 9 жовтня заарештований 46-річний бізнесмен українського походження, громадянин США Андрій Кукушкін. У Нью-Йорку йому пред'явлено звинувачення в порушенні закону про фінансування виборчої кампанії. Про це 11 жовтня повідомила телекомпанія CBS SF.

Кукушкін є одним з чотирьох фігурантів обвинувального висновку, винесеної прокурором Джеффрі Берманом, серед яких — Ігор Фруман і Лев Парнас. Вони були заарештовані 9 жовтня.

Всі четверо звинувачуються в змові з метою приховати внески в розмірі 10 тис. доларів у виборчі кампанії двох кандидатів штату Невада від неназваного російського бізнесмена, який хотів отримати ліцензії на бізнес, пов'язаний з марихуаною.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Однак Кукушкін, на відміну від Парнасу і Фрумана, не звинувачується в змові з метою приховати виплату неназваному члену Конгресу США, зроблену з метою «просунути інтереси принаймні одного чиновника українського уряду».


Комітети Конгресу направили повістки Парнасу і Фруману. Це пов'язано з розслідуванням, яке Палата представників проводить в рамках імпічменту президента Дональда Трампа. Від них вимагають до 16 жовтня представити пакет документів, необхідних для розслідування.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини