Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Це «профілактика» — путінський пропагандист про удари по Кременчуку, Вінниці та Маріуполю

Удари по Вінниці, Маріуполю, Кременчуку та Краматорську – пропагандист пояснює їхню мету. Фото: ДСНС

Удари по Вінниці, Маріуполю, Кременчуку та Краматорську – пропагандист пояснює їхню мету. Фото: ДСНС

Саме тоді як частина російських ЗМІ відверто брешуть, що б’ють по цивільній інфраструктурі, бо там перебувають підрозділи ЗСУ, є і такі, що відкрито говорять, навіщо вони це роблять. Так, кремлівський пропагандист Анатолій Дрьомов назвав удари по ТРЦ «Амстор» у Кременчуку, Будинку офіцерів у Вінниці, пологовому будинку в Маріуполі та залізничному вокзалу в Краматорську «профілактикою».

Quote«Пам'ятаю, як ми вдарили «Точкою У» по залізничному вокзалу в Краматорську (так-так, у нас на озброєнні є «Точка У», хто б що не говорив). Вони не зрозуміли. Був авіаудар по пологовому будинку в Маріуполі. Вони не зрозуміли. Ударили по ТРЦ у Кременчуці. Передали велике привітання сьогодні у Вінницю. Уже 4 місяці регулярно робимо профілактику по інфраструктурі та будинках усієї України», — написав він.

Пропагандист також наголосив, що в обставинах, що склалися, уже досить «прикриватися історіями про фашизм або нацизм», і підкреслив, що росіяни зараз «відновлюють історичну справедливість».

Quote«Для гуманістів і праведників повторюю: це війна! А на війні всі методи добрі. Якщо ми не бомбардуватимемо пологові будинки, школи, прості будинки, нам не виграти в цій війні. Лише тиск населення салорейху на Зеленського може змусити його капітулювати», — написав він.

Контекст. Анатолій Дрьомов із Санкт-Петербурга добровільно вступив до лав Збройних сил рф. З березня він активно почав публікувати світлини з фронту у своїх соцмережах. Прославився роликами, на яких він у захоплених будинках українських мирних жителів їсть «укропську» їжу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини