Facebook Pixel

«Маріуполь тепер місто примар», – радник мера міста озвучив кількість загиблих мирних жителів міста

За три місяці повномасштабної війни росії проти України, у Маріуполі загинули щонайменше 22 тисячі мирних жителів. Про це з посиланням на радника мера Петра Андрющенка повідомляє CNN.

Ця цифра грунтується на численних контактах, які Андрющенко та інші чиновники мерії продовжують підтримувати з чиновниками, які залишилися у Маріуполі. Однак реальна цифра може бути набагато більшою.

За словами радника мера, процес перепоховання мертвих ускладнюється тим, що офіційні особи росії наполягають доставку тіл у морг. А особи, що вимагають видачі тіл, повинні погодитися на запис відео, на якому заявник каже, що загиблого було вбито українськими військовими.

«Маріуполь тепер місто примар», – додав він.

За словами Андрющенка, сьогоднішній Маріуполь — це місто, відкинуте в середньовіччя. У Маріуполі абсолютно темно, єдині вогні — це від російських військ та російських патрулів.

Радник мера сказав, що його контакти малюють картину міста, охопленого гуманітарною катастрофою, з дуже невеликим контактом із зовнішнім світом.

Мобільний зв'язок лише починає відновлюватися. Мешканці не можуть вільно пересуватися: для пересування містом необхідні спеціальні перепустки.

Контекст. За даними ООН, від початку війни в Україні було вбито на тисячі мирних жителів більше, ніж вважалося раніше.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉