Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Командир батальйону «Азов» зателефонував дружині й розповів про умови перебування в полоні

«Азов» у полоні: Денис Прокопенко розповів про умови, у яких зараз перебувають захисники «Азовсталі». Фото: скриншот із відео

«Азов» у полоні: Денис Прокопенко розповів про умови, у яких зараз перебувають захисники «Азовсталі». Фото: скриншот із відео

Командир батальйону «Азов» Денис «Редис» Прокопенко зв’язався зі своєю дружиною Катериною телефоном і розповів про «задовільні» умови утримання полонених росіянами захисників «Азовсталі». Однак жінка не впевнена в тому, що її чоловік у момент розмови міг говорити відверто, додала вона виданню The Guardian.

Quote«Він сказав, що з ним усе гаразд, і запитав, як я. Я чула з інших джерел, що умови більш-менш задовільні», — зазначила Катерина Прокопенко.

За її словами, українським військовим дають їжу, воду, щодо них не вчиняють насильства.

Quote«Що буде далі, ми, звісно, не знаємо, але зараз є треті сторони — ООН і Червоний Хрест, які контролюють ситуацію», — додала вона.

За даними дружини Прокопенка, нині всі вивезені з «Азовсталі» люди перебувають на підконтрольних росії територіях Донецької області. Жодного з них, за її словами, до росії не вивозили.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: щонайменше тисячу українських захисників, з-поміж яких члени батальйону «Азов», минулого тижня вивезли на підконтрольні росії території. Українська сторона очікує, що зможе здійснити обмін і визволити їх, однак деякі російські чиновники закликали провести над ними суд і навіть застосувати щодо них смертну кару за обвинуваченням у «тероризмі».

Коментарі

Всі новини