Facebook Pixel

У Києві виставили на аукціоні частину ТРЦ «Мега Сіті» за 3,8 млн грн

18 серпня пройде онлайн-аукціон з продажу частину ТРЦ «Мега Сіті» у Києві. Стартова ціна – 3,8 млн грн.

Про це пише Prozorro. Продажі.

Що отримає покупець частини ТРЦ «Мега Сіті» у Києві

Переможець аукціону отримає групу приміщень, загальною площею 141 кв.м., в торговому центрі «Мега Сіті», на 5 поверсі. На поверсі присутній ліфт та туалет. На -1, 1, та 2 поверхах знаходяться магазини, бутікі, відділення Нової Пошти, магазин Великої Кишені, а також фітнес центр, офіси, перукарні. Навпроти торгового центру зупинка транспорту, на головній магістралі Харківського шосе, близькість до метро зеленої і червоної гілки.

Хто володіє ТРЦ «Мега Сіті» у Києві

ТРЦ було побудовано у 2012 році. Замовником об'єкту виступило ТОВ «Укоінвестбуд», що з квітня 2023 року, за даними Youcontrol, є банкрутом. Фірма входила до так званої групи компаній «Укогруп». Останньою володів відомий київський забудовник Анатолій Войцеховський.

Войцеховський через власні підприємства, у тому числі ТОВ «Укоінвестбуд» організував самовільне будівництво житлових, офісних та торгово-розважальних комплексів на самозахоплених ділянках у Києві, підроблюючи документи.

Мова йде про ЖК «Східна Брама» по вул. Світла, 3; ЖК «Синьоозерний» на перетині пр. Гонгадзе та пр. Правди; ЖК «Перлина Троєщини» по вул. М. Закревського, 42-А; ЖК «Олімпійське містечко» («Панорамне містечко», «Панорамний») по вул. Ракетній, 24; ЖК «Совські Ставки» по вул. Кіровоградській, 70; ЖК «Науковий» по вул. Петропавлівській, 40 та ін.

Зокрема, внаслідок незаконного знесення будівлі на вул. Петропавлівській, 40 задля незаконної забудови ЖК Міненергетики зазнало шкоди на 2,64 млн грн.

Деякі інші учасники групи, організованої Войцеховським, вже засуджені. Так, троє виконавців були засуджені до 5 років умовно Деснянським районним судом м. Києва у 2017 та 2020 році, ще один – Деснянським районним судом м. Києва до 1,5 років позбавлення волі у 2018 році.

Сам Войцеховський перебуває у міжнародному розшуку з 2020 року.

У 2019 році в Києві суд арештував 14 незаконних об’єктів компанії «Укогруп», зокрема 10 житлових комплексів та один офісний центр.

Нагадаємо, що Фонд держмайна України провів аукціон з продажу бази відпочинку «Перлина» в селі Рибалівка, Миколаївської області, біля Очакова. Переможець запропонував за підприємство 6,2 млн грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉