Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Держоргани США закрили ще один американський банк

Держоргани США закрили ще один американський банк. Фото: Wall Street Journal

Держоргани США закрили ще один американський банк. Фото: Wall Street Journal

Фінрегулятор у штаті Нью-Йорк ухвалив рішення про закриття Signature Bank. Про це 12 березня заявила пресслужба Мінфіну США.

Причиною закриття банку стали «системні ризики», йдеться в спільній заяві Міністерства фінансів США, Федеральної резервної системи та Федеральної корпорації зі страхування вкладів.

Усі вкладники банку матимуть повний доступ до своїх вкладів, а платник податків не зазнає жодних збитків. Найвище керівництво банку усунули з посад.

Quote«Будь-які збитки Фонду страхування вкладів для підтримки незастрахованих вкладників будуть відшкодовані завдяки спеціальній оцінці банків, як цього вимагає закон», — йдеться в заяві.

Водночас відомства наголошують, що банківська система США залишається стійкою багато в чому завдяки проведеним після фінансової кризи 2008 реформам.

Quote«Ці реформи в поєднанні із сьогоднішніми діями демонструють нашу прихильність до вживання необхідних заходів для забезпечення збереження заощаджень вкладників», — наголошується в публікації.

За даними Департаменту фінансових послуг Нью-Йорка, станом на 31 грудня 2022-го комерційний Signature Bank мав загальні активи на суму приблизно $110,36 млрд і загальні депозити на суму приблизно $88,59 млрд. Водночас 30% активів банку зберігалися в криптовалюті.

Нагадаємо, що 11 березня збанкрутував SVB, що інвестував у стартапи, — у нього почалися проблеми після закриття криптовалютного банку Silvergate. Це викликало стурбованість на ринку та стрімкий продаж інвесторами галузевих акцій. Silicon Valley Bank став найбільшим банком, що розорився за 15 років із часів глобальної економічної кризи 2008 року, писав Bloomberg. За версією Associated Press, це друге за величиною банкрутство банку в історії США.

За три дні до цього клієнти Silicon Valley Bank різко стали виводити кошти з рахунків, після чого фінустанові довелося вжити екстрених заходів. Інвестори також почали позбавлятися акцій банків-аналогів — крім Signature Bank, це Western Alliance та First Republic.

12 березня стало відомо, що Федеральна резервна система США виділила кредит для покриття фінансових потреб банку. Зокрема, щоб вкладники могли спокійно знімати депозити в банку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини