Facebook Pixel

У США вивчать питання довільного розгону автомобілів Tesla

Фото: commons.wikimedia.org

Фото: commons.wikimedia.org

Агентство з безпеки автомобілів при уряді США (NHTSA) вивчає пакет скарг про раптовий самостійний розгін всіх трьох моделей електромобілів Tesla.

З клопотанням про проведення розслідування до національного регулятора звернувся Брайан Спаркс з Берклі, Каліфорнія, повідомляє Japan Times.

«Я стурбований тим, що ці скарги відображають системний дефект, який не був досліджений NHTSA», — написав Спаркс Джеймсу Оуенсу, виконуючому обов'язки адміністратора NHTSA. «Я також стурбований тим, що ці потенційні дефекти представляють загрозу для безпеки водіїв Тесла, їх пасажирів та громадськості».

Telegram Logo

До документа додано 127 скарг власників в уряд, в тому числі 110 аварій і 52 травми. Слідчий відділ агентства оцінить клопотання і вирішить, чи слід йому відкрити офіційне розслідування.

Результат перевірок охопить близько 500 тис. автомобілів Tesla, в тому числі моделі 3, моделі S і моделі X з 2013 по 2019 року випуску.

Скарги на довільне прискорення, які ще повинні бутдуть перевірені NHTSA, можуть вказувати, що електронна схема автомобіля несправна. Однак в компанії Tesla неодноразово заявляли, що система автопілота призначена тільки для допомоги водіям, які все одно повинні бути уважні і завжди готові втрутитися — система не запобігає всі збої.

Контекст. Агентство з безпеки автомобілів вже розслідує три ДТП за участю автомобілів Tesla, в яких загинули три людини. Будь-яка людина може звернутися до Агентства з проханням розслідувати проблему безпеки автомобілів.

Коментарі

Всі новини