ФБР заявило, що в 2020 році воно опрацювало рекордні 39,7 млн заявок на покупку вогнепальної зброї, що набагато більше, ніж за будь-який рік із початку реєстрації цих даних у 1998 році. Про це пише Business Insider.

Кількість таких перевірок не відповідає точно кількості проданої зброї, так як перевірки робляться і при отриманні, наприклад, дозволу на приховане носіння зброї або продаж глушників.

За інформацією Національної організації стрілецького спорту (NSSF), перевірки, пов'язані виключно з продажем вогнепальної зброї, також досягли рекордного рівня, склавши 21 млн. Це на 60% більше, ніж в 2019 році.
Експерти кажуть, що зростання продажів зброї було викликано трьома основними подіями: пандемією коронавірусу, протестами після смерті Джорджа Флойда та президентськими виборами.
«Хвиля за хвилею невизначеності і заклопотаності стимулюють попит на вогнепальну зброю», — сказав Юрген Брауе, головний економіст Small Arms Analytics and Forecasting.
За оцінками NSSF, приблизно 8,5 млн осіб у США придбали свою першу вогнепальну зброю в 2020 році. Це приблизно 40% всіх покупок в минулому році.
Експерти очікують, що продажі зброї в 2021 році залишаться високими, хоча і не такими, як у 2020-му.
Додатково. Україна досі залишається єдиною країною в Європі, де відсутнє законодавство, яке регулює обіг зброї. Сьогодні основні умови покупки, зберігання та збуту зброї в Україні регламентує інструкція, затверджена наказом МВС України № 662 від 1998 року, стаття 263 Кримінального кодексу та підзаконні нормативні акти. з'ясувало, які види зброї можуть отримати українці, яким чином, за яких умов і що саме парламентарії пропонують змінити в збройовому законодавстві.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Читайте також