Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Не військова операція, а гуманітарна місія. У рф знову змінили пояснення «спецоперації»

У Путіна озвучили нове визначення «спецоперації». Фото: potokmedia.ru

У Путіна озвучили нове визначення «спецоперації». Фото: potokmedia.ru

На росії заявили, що так звана спеціальна військова операція, оголошена Путіним 24 лютого, насправді є «гуманітарною й гуманістичною місією» рф в Україні.

Quote«Початкова мета наших дій в Україні — гуманітарна та гуманістична, вона не військова. Військові дії – це інструмент, це засіб. А мета – захистити людей, які до цього шукали захист у всіх можливих місцях, включно з колективним Заходом, механізмами тих самих ОБСЄ, Ради Європи, ООН», — заявив заступник голови Ради Федерації рф Костянтин Косачов в етері радіостанції «Говорить Москва».

Він також наголосив, що цілі росії на Заході нібито неправильно інтерпретують.

Quote«Це не суперечка між державами, це не військова операція, яка має на меті воєнну поразку противника, це операція, що має на меті захистити людей, коли цього захисту вони не знайшли більше ніде», — розповів він.

Контекст. Нагадаємо: від самого початку російського повномасштабного вторгнення цілі так званої «спецоперації» на росії вже декілька разів змінювали. То російська армія прийшла в Україну, щоб захищати «людей на Донбасі» та денацифікувати нашу країну. Потім до цілей додалося відведення загрози початку Третьої світової. У версії Лаврова до попередніх цілей додається ще й намір покласти край курсу США на домінування у світі.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини