Facebook Pixel

У ПУМБі зміниться склад наглядової ради банку

З 3 листопада наглядову раду покидає колишній її очільник Олег Попов. Він це зробив за власним бажанням.

Про це пише пресслужба ПУМБу.

Quote«Олег Попов пропрацював у складі наглядової ради понад 20 років. Вісім з них він працював на посаді голови наглядової ради, дотримуючись кращих практик щодо оновлення складу наглядової ради із залученням незалежних директорів. За цей час Олег Попов зробив суттєвий внесок у становленні АТ «ПУМБ» як одного із найбільших та найстійкіших банків України», — йдеться у повідомленні банку.

Нагадаємо, що наглядову раду ПУМБу з 1 жовтня очолить незалежний директор Валентин Міхов, який змінить на цій посаді ексгендиректора СКМ Олега Попова.

Наразі до складу наглядової ради ПУМБу входять 4 представники акціонера та 4 незалежні директори. Голова наглядової ради – незалежний директор.

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) – є найбільшим українським банком з приватним капіталом, який майже 32 роки стабільно працює на банківському ринку України. Банку довіряють 114 тисяч корпоративних клієнтів і 1,4 млн клієнтів – фізичних осіб. Згідно з актуальними даними НБУ, ПУМБ входить до топ-5 банків за розміром депозитного портфеля фізичних осіб у національній валюті та до десяти найбільших банків України за іншими ключовими показниками. За 2022 рік банк перерахував до держбюджету понад 1,5 млрд грн. За перше півріччя 2023 року сума перерахованих ПУМБом податків і зборів вже становила 945 млн грн.

Власниками ПУМБу є ТОВ «СКМ ФІНАНС» та кіпрська SCM HOLDINGS LIMITED бізнесмена Ріната Ахметова.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉