Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Енергетична криза. У Німеччині розорився перший постачальник газу через аномальні ціни цього сезону

Бранденбурзька Otima Energie розпочала процедуру банкрутства й зупинила постачання газу та електрики через високі ціни, а також порадила своїм клієнтам якомога швидше знайти іншого постачальника.

«На жаль, ми мусимо повідомити вам, що сьогодні рада директорів OTIMA Energie AG оголосила про банкрутство компанії. Цей крок є неминучим із причин, перерахованих нижче, й означає негайне припинення подачі електроенергії та природного газу для всіх клієнтів OTIMA», — йдеться в повідомленні.

До банкрутства компанії призвели такі причини:

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
  • значно зросли оптові ціни — учетверо за дуже короткий час;
  • значне збільшення передоплати та вартості послуг безпеки, які OTIMA Energie AG має надавати своїм ринковим партнерам;
  • великі обмеження на доступну кількість ресурсу в закупівлях через обмежену ліквідність компанії;
  • усунення первинного постачальника електроенергії з одночасним припиненням пошуку нових постачальників.

Припинення діяльності постачальника в сегменті видобутку електроенергії призвело до розірвання договорів балансувальної групи операторами системи передачі опівночі 11 жовтня 2021 року.

Підписуйтесь на нас в Google News!

«Відтоді ми більше не можемо дотримуватися укладених нами контрактів і постачати електроенергію нашим споживачам. Після закінчення постачання ми якомога швидше підготуємо остаточні рахунки й просимо вас відправити їх у цьому контексті. Водночас ми рекомендуємо вам якомога швидше знайти нового постачальника, щоб мінімізувати збитки для вас або вашої компанії», — повідомляє OTIMA.

Інші учасники ринку поки що тримаються, але в них, схоже, теж не все гаразд. Наприклад, минулого тижня німецький енергогігант Eon заявив, що тимчасово зупиняє укладення нових договорів на постачання газу.

Коментарі

Всі новини