Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Нацбанку задоволені візитом місії МВФ та чекають на позитивну відповідь

Фото: НБУ

Фото: НБУ

У Нацбанку України (НБУ) задоволені минулим візитом місії та очікують позитивних повідомлень від Міжнародного валютного фонду (МВФ) вже наступного тижня. Про це повідомив голова НБУ Яків Смолій, передає кореспондент The Page.

За словами голови Нацбанку, українська сторона зробила все необхідне для прийняття позитивного рішення МВФ.

Також Смолій додав, що голова місії Рон ван Роден не може самостійно прийняти рішення щодо відкриття нової програми розширеного фінансування.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Він же не сам приймає рішення, є вище керівництво, є борд, який буде засідати», — зазначив голова Нацбанку.

Він також нагадав, що у США цього тижня відзначають День подяки, тому засідання ради директорів можна очікувати лише на початку грудня, тобто вже наступного тижня.

За словами Смолія, заява керівника місії МВФ в Україні Рона ван Родена щодо того, що в Україні переговори пройшли позитивно і конструктивно, — не просто стандартна відмовка.

Контекст

  • З 14 по 22 листопада у Києві працювала вже друга оціночна місія фонду, але й вона поїхала, не сказавши ані «так», ані «ні».
  • У вересні в Києві працювала місія МВФ, яка поїхала ні з чим, але повідомила про плани продовжити дискусію. Неофіційно повідомлялося, що Україна веде переговори про можливість відкриття фондом нової трирічної програми розширеного фінансування на $5-6 млрд.
  • Перед прибуттям місії директор управління МВФ з питань Європи Пол Томсен розповів про те, що місія розраховує на швидке завершення переговорів в Україні. Проте й досі невирішеними залишаються питання щодо того, що Україна розчаровує темпом просування структурних реформ. Питання корупції та управління особливо турбують. Томсен анонсував, що під час візиту місії обговорюватиметься очищення банківського сектора. Також важливим є питання збереження в Україні та розвток незалежності Нацбанку. Необхідно досягти прогресу у фінансовому секторі, продовжити бюджетну консолідацію.
Підписуйтесь на нас в Google News!

Зараз між нашою країною та МВФ діє програма stand-by. Її затвердили наприкінці 2018-го і розрахована вона на рік і два місяці. Обсяг — майже $4 млрд.

Коментарі

Всі новини