Facebook Pixel

«Бойові» – чайові для військових: у monobank запровадили нову послугу

monobank запровадив нову функцію «Бойові-чайові». Тепер відвідувачі закладів зможуть донатити на потреби ЗСУ під час безконтактної оплати в кафе та ресторанах.

Про це повідомив співзасновник банку Олег Гороховський.

Він розповів, що щодня українці залишають більше 100 млн грн чайових у якості подяки в кафе та ресторанах. Та чи мали б змогу громадяни відвідати кафе чи ресторан, якби не Збройні сили.

Quote«Саме тому ми придумали «Бойові». Це як чайові, тільки чайові це вдячність за сервіс, а Бойові – це вдячність за життя. Віднині при оплаті рахунку по QR-коду в закладах, які активують наш новий сервіс, після екрана чайових зʼявиться новий екран Бойових, де ви зможете віддячити за захист, а гроші будуть використані на прямі потреби війська», – повідомив Гороховський.

Your browser doesn't support HTML5 video.

Тепер кожен заклад може додати свою «Банку», і «Бойові» підуть тим підрозділам або військовим, яким допомагає саме цей бізнес.

Для підключення «Бойових» у вашому закладі зверніться до вашого аккаунт-менеджера. А якщо ваш заклад ще не підключений до expirenza by mono, то саме час це зробити за цим посиланням.

Раніше The Page повідомляв, що український «банк без відділень» – monobank – потрапив до топ-200 кращих фінтех-компаній світу. Список оприлюднила американська медіагрупа CNBC, яка укладала його у співпраці з незалежною дослідницькою фірмою Statista.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉