У Мін'юсті пояснили продаж собак на майданчику СЕТАМ

У Міністерстві юстиції розповіли подробиці про собак, яких виставили на продаж на майданчику СЕТАМ. Собак було конфісковано у власників через неналежні умови утримання, а не у якості сплати боргу.

Загалом на СЕТАМ зустрічаються подібні лоти, але зазвичай задля списання боргу вилучають худобу або інших тварин, які мають цінність, написав міністр юстиції Денис Малюська.

Telegram Logo

Собак вилучають лише за рішенням суду і лише у тому разі, якщо вони заподіяли шкоду людині через неналежні умови утримання. Наразі на майданчику продаються два собаки порід пітбультер'єр та німецька вівчарка.

Як запевнив Малюська, якщо не знайдуться нові та відповідальні господарі, то він сам викупить собаку та відправить його на перевиховання.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Ба більше, міністр анонсував, що, ймовірно, у СЕТАМ з'являться не тільки собаки, але й леви та ведмеді. Під час брифінгу щодо цієї ситуації у СЕТАМ розповіли, що збираються конфіскувати трьох левів та п'ятьох ведмедів з приватного зоопарку.

Придбати собаку на СЕТАМ можна упродовж 30 днів. Якщо його ніхто не купить, то він залишиться у власника або ж його передадуть до кінологічного центру.

Контекст. Нещодавно у Facebook з'явилися дописи про те, що на СЕТАМ виставили на продаж двох собак. Це викликало резонанс у суспільстві.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини