У Мін'юсті пояснили продаж собак на майданчику СЕТАМ

У Міністерстві юстиції розповіли подробиці про собак, яких виставили на продаж на майданчику СЕТАМ. Собак було конфісковано у власників через неналежні умови утримання, а не у якості сплати боргу.

Загалом на СЕТАМ зустрічаються подібні лоти, але зазвичай задля списання боргу вилучають худобу або інших тварин, які мають цінність, написав міністр юстиції Денис Малюська.

Собак вилучають лише за рішенням суду і лише у тому разі, якщо вони заподіяли шкоду людині через неналежні умови утримання. Наразі на майданчику продаються два собаки порід пітбультер'єр та німецька вівчарка.

Як запевнив Малюська, якщо не знайдуться нові та відповідальні господарі, то він сам викупить собаку та відправить його на перевиховання.

Ба більше, міністр анонсував, що, ймовірно, у СЕТАМ з'являться не тільки собаки, але й леви та ведмеді. Під час брифінгу щодо цієї ситуації у СЕТАМ розповіли, що збираються конфіскувати трьох левів та п'ятьох ведмедів з приватного зоопарку.

Придбати собаку на СЕТАМ можна упродовж 30 днів. Якщо його ніхто не купить, то він залишиться у власника або ж його передадуть до кінологічного центру.

Контекст. Нещодавно у Facebook з'явилися дописи про те, що на СЕТАМ виставили на продаж двох собак. Це викликало резонанс у суспільстві.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Чорногорія першою в ЄС перемогла COVID-19

Першою країною у Європі, яка подолала коронавірус COVID-19 стала Чорногорія. У країні вже 20 днів поспіль не фіксували випадків зараження.

У Швеції запустили першу загальнодоступну мережу 5G

Телекомунікаційна група Tele2 24 травня ввела в експлуатацію першу в Швеції загальнодоступну мережу мобільного зв'язку п'ятого покоління (5G). Про це повідомило агентство DPA International.

Головне за вихідні від The Page

Найважливіші новини бізнесу за 24 травня в щоденній підписці від The Page. З нами ви не пропустите нічого з того що дійсно заслуговує на увагу