Собака в офісі — друг бізнесу. В Україні все частіше дозволяють приводити домашніх улюбленців на роботу

Ольга Мещерякова
Редакторка PG

Чудові новини для собачників і тих, хто просто любить тварин — тепер з собакою можна ходити не тільки в дог-френдлі кафе, але і на роботу. Не всім, звичайно, але ідея починає приживатися вже і в Україні.

Якщо раніше така ініціатива обмежувалася річної акцією «Візьми собаку на роботу», то зараз роботодавці все частіше замислюються над тим, щоб дозволити співробітникам приводити своїх собак регулярно. І якщо невеликим компаніям не потрібно докладати особливих зусиль для того, щоб стати дог-френдлі, то для великої компанії — це цілий ряд заходів.

photo-2019-12-02-131319.jpeg

Нещодавно таке нововведення реалізували в київському офісі компанії Nestlé. Тепер у п'ятницю співробітники можуть приходити на роботу зі своїми улюбленими хвостами.

QuoteУ Google вже не перший рік заохочують власників собак приводити своїх тварин на роботу. До відомих дог-френдлі гігантів належить і Amazon.

Зважаючи на те, що офіс великий, а компанія — міжнародна, до питання підійшли ґрунтовно: продумали, як зробити так, щоб і співробітникам, і собакам було зручно. Розмістили відповідні маркування на ліфтах і переговорних кімнатах, щоб працівники з фобіями або алергією на собак могли уникнути зустрічі з твариною. Також для загального комфорту обмежили кількість собак, яких одночасно можна приводити в офіс.

photo-2019-12-02-131328.jpeg

У великих міжнародних компаніях вже давно практикують роботу з тваринами. У Google, наприклад, вже не перший рік заохочують власників собак приводити своїх тварин на роботу. До відомих дог-френдлі гігантам належить і Amazon.

photo-2019-12-02-131333.jpeg

Американський професор Баркер, відомий фахівець з менеджменту, провів експеримент у офісі однієї компанії, яка дозволяла приводити собак на робоче місце. У ході експерименту у співробітників чотири рази на день протягом місяця брали кров, щоб вивчити кількість гормону стресу кортизолу. Так вчені з'ясували, що найнижчі показники були у собачників, які працювали поруч зі своїми вихованцями.

photo-2019-12-02-131325.jpeg

Кров господарів, які залишали собак вдома, містила більше кортизолу, а у крові співробітників, у яких немає вихованців, вміст гормону стресу було найвищим.

Компанії, які дозволяють приводити вихованців на роботу, демонструють не тільки лояльність до співробітників і підвищують якість праці, але і впевнено дивляться в майбутнє. Представники покоління Z вже зараз вважають можливість ходити з собакою в офіс важливішою за розмір зарплати.

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: kolonka@thepage.ua

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі

Всі новини

Київ залишився без ресторанів і кафе – Кличко пояснив, чому

Влада Києва відклала прийняття рішення для відкриття ресторанів, кафе та басейнів. Про це на брифінгу заявив мер столиці Віталій Кличко.

Соціальна дистанція: як зробити офіс безпечним

Дотримання соціальної дистанції, жорсткі вимоги до клінінгу та дезінфекції приміщень — це лише верхівка айсберга трансформації офісних приміщень в Україні. Про це The Page розповіла керівник департаменту представлення інтересів міжнародних орендарів у сфері офісної нерухомості компанії Cushman & Wakefield в Україні Вікторія Горулько.

Скільки автокамер встановлять в Україні: список міст

По всій Україні планують встановити 700 камер автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху. Одним з перших міст після Києва, де запрацює система, буде Харків. Після нього — Одеса, Львів та Дніпро.