Facebook Pixel

У Львівській області БЕБ знайшло склади з гуманітаркою

У Львівській області БЕБ знайшло склади з гуманітаркою

У Львівській області БЕБ знайшло склади з гуманітаркою

Виявлені детективами Бюро економічної безпеки (БЕБ) у Львівській області товари на прихованих складах визнано гуманітарною допомогою. Про це повідомляють у Бюро.

За даними слідства, товари завозили в Україну з країн ЄС протягом 2022 року. Відповідну інформацію та документи, що підтверджують походження товарів, отримали від митних органів. Наприкінці квітня 2023 року товари було виявлено в складському приміщенні на Львівщині.

Детективи БЕБ знайшли власника та орендаря складських приміщень. Склади видавалися за пункт тимчасового розміщення. Також стало відомо, що за цією самою адресою здійснювала волонтерську діяльність одна з благодійних організацій. Встановлено директора та її засновників.

Працівники Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області передали понад 200 тонн гуманітарної допомоги на потреби Збройних сил України, Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного, дитячого соціального закладу, Державної прикордонної служби та Миколаївської військової адміністрації. Це одяг, побутові речі, засоби гігієни, продукти та медикаменти.

Quote«Зібрані детективами Територіального управління БЕБ у Львівській області докази свідчать про незаконне використання благодійних пожертв або безоплатної допомоги з метою отримання прибутку від гуманітарної допомоги, що, відповідно до Кримінального процесуального кодексу, не належить до підслідності Бюро економічної безпеки України», — зазначається в повідомленні БЕБ.

Рішенням Львівської обласної прокуратури провадження скеровано до Головного управління Національної поліції України у Львівській області.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉