У квітні 20,5 млн чоловік втратили роботу в США – рекорд з часів Великої депресії

Рівень безробіття в США за квітень зріс до 14,7%. Фото: Flickr

Рівень безробіття в США за квітень зріс до 14,7%. Фото: Flickr

Рівень безробіття у США у квітні зріс до 14,7% проти 4,4%, зафіксованих у березні. Згідно з даними Мінпраці, упродовж місяця 20,5 млн чоловік втратили роботу, з них 19,5 млн – у приватному секторі, 0,98 млн – у державному, повідомила газета The Washington Post.

Найбільш значні скорочення відбулися в готельному та ресторанному бізнесах – 7,6 млн чоловік. У роздрібній торгівлі скоротили 2,1 млн осіб, у галузі охорони здоров'я – 1,4 млн, виробничі підприємства скоротили 1,3 млн осіб, а будівельні компанії – 1 млн.

Нинішній рівень безробіття – найвищий з часів Великої депресії. Проте показник виявився кращим, ніж очікували аналітики: вони прогнозували зростання безробіття до 16%.

Telegram Logo

Рівень безробіття з урахуванням американців, які обрали часткову зайнятість з причин економічного характеру, у квітні зріс до 22,8% з 8,7% у березні.

Контекст. Упродовж тижня, що закінчився 25 квітня, з метою оформлення допомоги у зв'язку з безробіттям звернулося близько 3,5 млн американців. Загалом протягом шести тижнів для отримання допомоги прийшло 27,9 млн громадян США.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Потік звернень ущухає, але оформляти допомогу не встигають. Поки що допомогу призначено тільки 17,8 млн чоловік, йшлося у звіті Мінпраці США.

Прогнозувалося, що з метою отримання допомоги звернеться щонайменше 20% працюючого населення США.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини