Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У квітні 20,5 млн чоловік втратили роботу в США – рекорд з часів Великої депресії

Рівень безробіття в США за квітень зріс до 14,7%. Фото: Flickr

Рівень безробіття в США за квітень зріс до 14,7%. Фото: Flickr

Рівень безробіття у США у квітні зріс до 14,7% проти 4,4%, зафіксованих у березні. Згідно з даними Мінпраці, упродовж місяця 20,5 млн чоловік втратили роботу, з них 19,5 млн – у приватному секторі, 0,98 млн – у державному, повідомила газета The Washington Post.

Найбільш значні скорочення відбулися в готельному та ресторанному бізнесах – 7,6 млн чоловік. У роздрібній торгівлі скоротили 2,1 млн осіб, у галузі охорони здоров'я – 1,4 млн, виробничі підприємства скоротили 1,3 млн осіб, а будівельні компанії – 1 млн.

Нинішній рівень безробіття – найвищий з часів Великої депресії. Проте показник виявився кращим, ніж очікували аналітики: вони прогнозували зростання безробіття до 16%.

Рівень безробіття з урахуванням американців, які обрали часткову зайнятість з причин економічного характеру, у квітні зріс до 22,8% з 8,7% у березні.

Контекст. Упродовж тижня, що закінчився 25 квітня, з метою оформлення допомоги у зв'язку з безробіттям звернулося близько 3,5 млн американців. Загалом протягом шести тижнів для отримання допомоги прийшло 27,9 млн громадян США.

Потік звернень ущухає, але оформляти допомогу не встигають. Поки що допомогу призначено тільки 17,8 млн чоловік, йшлося у звіті Мінпраці США.

Прогнозувалося, що з метою отримання допомоги звернеться щонайменше 20% працюючого населення США.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини