У Херсоні спустили на воду четвертий в серії танкер, побудований для голландців

Судно отримало назву Monteverdi. Фото: ЦТС

Судно отримало назву Monteverdi. Фото: ЦТС

Smart Maritime Group (SMG) 11. вересня провела церемонію спуску насиченого корпусу танкера-хімовоза, побудованого за замовлення компанії Veka Shipbuilding (Нідерланди). Це вже четверте судно в серії. Роботи виконані за шість місяців, повідомив ЦТС.

Судно отримало назву Monteverdi — на честь італійського композитора епохи бароко Клаудіо Монтеверді.

У всіх танкерів цієї серії довжина становить 110 м, ширина — 13,5 м, вантажомісткість — 5320 т.

Telegram Logo

Термін «насичений корпус» означає, що в ньому проведено монтаж загальносуднових систем трубопроводів, палубного насичення, а також виконане забарвлення корпусу. Після проведення добудовних робіт корпус танкера по морю буде відправлений на верф Veka Shipbuilding в Нідерланди. Там пройде його повне насичення, і він буде переданий власнику.

Вартість контракту складає 2,7 млн євро.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Генеральний директор SMG Дмитро Красніков заявив, що компанія планує продовжити співпрацю з голландськими замовниками. Всього за 10 років SMG побудувала для Veka 12 корпусів танкерів.

Третій насичений корпус танкера, виготовлений SMG на замовлення Veka Shipbuilding, був спущений на воду на Херсонській верфі 28 січня цього року. Судну присвоїли ім'я Synergy. 15 березня 2019 року в Херсоні та Миколаєві одночасно були спущені на воду корпуси танкерів Aimee і Emma.

38d11c5a86e2da95ba2fece7a0889678-700-0-0.jpg

Додатково. Самохідне судно класу «ріка-море» Nibulon Max побудовано компанією «Нібулон» на власній верфі. Воно є не тільки найбільшим у флоті компанії, але і найбільшим, побудованим за роки незалежності України.

Суднобудівний завод компанії «Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів для Морської охорони Державної прикордонної служби Украіни. Еще 20 законтрактованих катерів будуть побудовані у Франції на потужностях державної компанії OCEA.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини