Facebook Pixel
banner-kolo-md.jpg

Ще в трьох областях України готують тимчасове відключення електрики

«Укренерго» готується обмежити споживання електроенергії в Харківській, Сумській і Полтавській областях. Про це повідомили в пресслужбі НЕК.

Обмежувальні заходи вирішили ввести після того, як у цих областях значно зросло енергоспоживання.

Quote«Шановні споживачі! Через різке збільшення рівня споживання електроенергії Диспетчерській центр «Укренерго» вимушений ввести тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії в Харківській, Сумській, Полтавській областях», — йдеться в повідомленні.

Користувачам також нагадали, що рішення щодо обмеження на певних територіях ухвалює оператор розподільних мереж, тобто обленерго.

Контекст. Нагадаємо: через атаки росії на об'єкти критичної інфраструктури та масштабні руйнування в Україні запроваджують обмеження постачання електроенергії. Це необхідно для того, щоб мережі могли безперебійно пройти пікові години, а фахівці мали змогу проводити ремонтні роботи на пошкоджених об'єктах. Раніше населення просили обмежити енергоспоживання лише із 17 до 23 години. Згодом часові рамки розширился також на період із 8 до 11 години ранку. Однак 19 жовтня влада попередила населення, що обмеження необхідні по всій країні в період із 7 ранку до 23:00.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉