Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Німеччині підтримали націоналізацію майна «Газпрому»

У ФРН підтримали націоналізацію Gazprom Germania.

У ФРН підтримали націоналізацію Gazprom Germania.

Експерт газового ринку з консалтингової Energy Brainpool Фабіан Хунеке висловився за націоналізацію колишньої дочки «Газпрому» Gazprom Germania GmbH і її дочірніх підприємств, включно з Wingas.

Він пояснив, що такий крок потрібно зробити у відповідь на санкції РФ щодо західних компаній, повідомляє Der Tagesspiegel.

Він також додав, що після припинення постачання газу з РФ трейдингові компанії Gazprom Germania опинилися під загрозою неплатоспроможності. Тому, на його думку, потрібні державні гарантії та націоналізація — це «кращий спосіб підвищити безпеку ринку».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Увечері 12 травня німецький парламент схвалив нову редакцію закону про енергетичну безпеку на тлі конфліктів із постачанням газу з РФ. Закон має набути чинності в червні 2022 року за погодженням із Федеральною радою.

Проєкт закону підтримала владна коаліція в складі СДПН, ВДП і «зелених». Ліві (Linke) також проголосували за законопроєкт, а от АдГ відхилила його. Союз ХДС/ХСС утримався.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше віцеканцлер — міністр у справах економіки та захисту клімату ФРН Роберт Хабек порушував питання фінансових гарантій Gazprom Germania, проте про націоналізацію не говорив.

Коментарі

Всі новини