У Франції в ході масових протестів постраждали 62 поліцейських: проти чого виступали

Фото: Olivier Ortelpa / Flickr

Фото: Olivier Ortelpa / Flickr

У ході масових маніфестацій проти законопроєкту «Про глобальну безпеку» постраждали 62 поліцейських. Протягом дня було затримано 81 особу, з них 46 — в столиці Франції і її околицях, повідомив Euronews.

bezymyannyy.png

За даними організаторів, акції зібрали 500 тис. чоловік по всій країні. За даними Міністерства внутрішніх справ — 130 тис., вклюно з 46 тис. демонстрантів в Парижі. Там під час протестів поліція застосувала сльозогінний газ і світлошумові гранати.

Telegram Logo

Раніше парламент Франції ухвалив у першому читанні законопроєкт «Про глобальну безпеку», який передбачає тюремний строк в 1 рік і штраф в 45 тис. євро за поширення зображень поліцейських «з очевидною метою заподіяння шкоди їх фізичної або психічної недоторканності».

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Ця стаття була внесена в текст законопроєкту під натиском поліцейських профспілок, які скаржаться на зростання насильства по відношенню до правоохоронців.

Різку критику викликало і положення законопроєкту, згідно з яким журналісти повинні попередньо зареєструватися для освітлення демонстрацій на місцях.

Додатково. У 23 містах України 11 листопада відбулася акція протесту проти введення карантину вихідного дня.

В Італії 26 жовтня відбулися акції протесту проти нових обмежень, спрямованих на стримування другої хвилі коронавірусу.

Тисячі словаків вийшли на протести в Братиславі проти карантинних обмежень.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини