Facebook Pixel

У Дніпрі продали «Будинок офіцерів» за 10,4 млн грн фірмі, наближеній до Коломойського

У Дніпрі арбітражний керуючий Олег Чичва продав на аукціоні історичну будівлю «Будинок офіцерів». Вона є пам'яткою архітектури національного значення. Вартість майна склала 10,4 млн грн. Власник раніше працював у фірмі Коломойського.

Про це пишуть Prozorro. Продажі.

Будинок збудований у 1913 році, хоча деякі історики припускають, що з'явився він навіть раніше – у 1890-1891 роках. Загальна площа – 3437,1 кв. м. Свого часу він вважався найелітнішою забудовою Катеринослава. За даними порталу Prozorro. Продажі, лот виставляється на аукціон вчетверте за рік. Поступово первісна ціна знизилася із 26 млн грн до 15.

Хто новий власник Будинку офіцерів у Дніпрі

Переможцем виявилося столичне ТОВ «ПРОМТЕНС». За даними Youcontrol, фірма зареєстрована 2 місяці тому у Дніпрі. Основный вид діяльності – купівля та продаж власного нерухомого майна. Керівником є Денис Деркач. До цього Деркач очолював ТОВ «ДНІПРО-СІТІ ЕСТЕЙТ», яка наближена, за даними Youcontrol, до групи «Приват» Ігоря Коломойського.

Нагадаємо, що Дніпровська міськрада реалізувала на аукціону будівлю колишнього Комунального закладу «Міжшкільний навчально-виробничий комбінат №3». Вартість її становить 11,5 млн грн.Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉