Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Туреччина підтримає вступ Швеції та Фінляндії до НАТО: про що домовилися країни

Фото: колаж The Page

Фото: колаж The Page

Туреччина не блокуватиме вступ скандинавів до НАТО

Туреччина погодилася підтримати спільне членство Фінляндії та Швеції в НАТО напередодні саміту альянсу в столиці Іспанії Мадриді.

Про це заявив президент Фінляндії Саулі Нійністе, повідомляє Reuters. Він назвав проривом підписання спільного меморандуму між трьома країнами 28 червня.

Фото: twitter.com/niinisto

Фото: twitter.com/niinisto

Quote«Наші міністри закордонних справ підписали тристоронній меморандум, який підтверджує, що Туреччина на саміті в Мадриді цього тижня підтримає запрошення Фінляндії та Швеції стати членами НАТО», – заявив Нійністе, якого цитує Politico.

Раніше Туреччина, вимагаючи фактично репресій проти курдів та зняття з неї низки санкцій США, заблокувала процес інтеграції скандинавських країн у блок.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Тоді Анкара заявила, щоб представники Хельсінки та Стокгольму навіть не їхали на перемовини, бо від цього не буде жодної користі.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Тепер нарешті, після тижнів непростих переговорів, три країни досягли згоди. Фінляндія, Туреччина та Швеція, за словами президента Нійністе, домовилися надати повну підтримку проти загроз безпеці одна одної.

Quote«Те, що ми станемо союзниками по НАТО, ще більше посилить це зобов’язання», — упевнений він.

Контекст.

Коментарі

Всі новини