Facebook Pixel

Китайська мафія володіє найбільшим борделем Європи

Найбільший бордель у Європі, 11 поверховий «Паша» у Кельні, Німеччина, викупила китайська мафія. Вартість будівлі – 5-6 млн євро.

Про це йдеться у розслідуванні The Bild.

За даними Bild, три роки тому бордель за рекордні 11 млн євро викупила 46-річна громадянка Китаю. Німецькі слідчі підозрюють, що за нею стоять китайські контрабандисти, мафіозі чи навіть шпигуни. Бордель може бути потрібний їм для відмивання грошей або вербування інформаторів. Реальна ціна «Паші» оцінюється в 5-6 млн євро. Наразі поліція ФРН розслідує, навіщо китайцям знадобився бордель.

Що відомо про найбільший бордель у Європі

Рожева будівля з 1970-х висотою 11 поверхів розташована на півночі Кельна. Його спочатку збудували як бордель. Спочатку він називався «Ерос-центр», тепер — «Паша». 2021 року там провели ремонт, розділивши будівлю на зону для платного сексу, нічний клуб зі стриптизом та готель. Окремий поверх відвели для транссексуалів. У зону для сексу пускають лише чоловіків віком від 18 років, вхід коштує 5 євро. Решту грошей платять жінкам, які там працюють. Один статевий акт коштує близько 50 євро. Повія платить за оренду кімнати 160 євро і ще 40 євро за прибирання. Таким чином щодня кожній потрібно щонайменше чотири клієнти. Вхід у стриптиз-бар коштує 20 євро, туди пускають і жінок. Пакет із приватним танцем, келихом шампанського та другим напоєм обходиться у 170 євро та триває 20 хвилин. Ніч у готелі коштує 199 євро.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉