Трейдери зупинили імпорт електроенергії з Білорусі: невигідно

Сьогодні зупинений імпорт електроенергії з Білорусі. Про це повідомила «Економічна правда» з посиланням на учасника ринку.

«З години ночі імпорт з Білорусі — нуль, трейдери перестали імпортувати, Білорусь зараз дорожче нашого ринку», — сказав джерело.

При цьому продовжується в невеликих обсягах постачання електроенергії з Росії. Вночі імпорт становить 16 мВт, вдень 200-300 мВт, при споживанні 16 000-21 000 мВт.

Telegram Logo

Загальний імпорт електроенергії становить 0,1-1,7% від споживання.

На засіданні комітету з енергетики і ЖКГ 29 листопада була прийнята поправка до законопроекту №2233, якою пропонується заборонити імпорт електроенергії з Росії за двосторонніми договорами. Її розгляд у сесійній залі планується на наступному тижні.

На ринку «на добу вперед» на 1 грудня зафіксована рекордно низька ціна на електричну енергію — 860 грн за 1 МВт*год. Попередній рекорд був зафіксований 28 листопада — 898 грн.

Додатково

Фотогалерея

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Як можна зупинити «Північний потік-2» — найбільш ефективні дії України

Щоб ефективно протистояти завершенню будівництва газопроводу «Північний потік-2» Україні та її союзникам необхідно застосовувати Міжнародне морське право.

Україна відновила історичний рекорд щодо експорту зернових — Мінекономіки

За даними Держмитслужби 2019/2020 маркетинговий рік завершився новим історичним рекордом — на зовнішні ринки поставлено 57,2 млн тонн зернових, зернобобових та борошна.

«Социс» показав рейтинг Зеленського та партій

Якби вибори в Україні відбулися найближчим часом, то за президента Володимира Зеленського проголосували б 36,6% з тих, хто пішов би на вибори. За лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка — майже 21%.