Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Санкції в дії: транзит російської нафти через Україну зупинено

Транзит російської нафти через Україну зупинили через санкції. Фото: fakty.com.ua

Транзит російської нафти через Україну зупинили через санкції. Фото: fakty.com.ua

Росія зупинила транзит своєї нафти через Україну. Про це повідомляє AFP.

Інформацію про зупинення транзиту також поширила російська компанія «Транснєфть».

Відомо, що транзит зупинили через введені проти росії санкції.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Постачання російської нафти до трьох європейських країн через Україну припинено, оскільки транзитний платіж не може бути опрацьовано через санкції», — йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що постачання нафти здійснюється за умови 100% передоплати. Однак у «Транснєфті» наголосили, що оплату за транзит нафти в серпні здійснили 22 липня, а 28 липня кошти повернули на рахунок компанії.

Quote«Ситуація ускладнюється тим, що європейські регулятори поки що не сформували єдину позицію щодо алгоритму дій для банків різних юрисдикцій, а також не виробили порядок видавання зазначених дозволів», — йдеться в повідомленні.
Quote«Для розв'язання питання «Транснєфть» направила звернення до уповноваженого банку для подальшого передавання інформації на адресу європейського регулятора для отримання дозволу на проведення розрахунків за договором з АТ «Укртранснафта», опрацьовуються варіанти альтернативного проходження коштів, здійснюються щоденні консультації та переговори з обслуговчими банками», — зазначили в компанії.

Контекст. Рада Євросоюзу затвердила постанову, яка передбачає добровільне зниження попиту на газ у країнах ЄС на 15% уже цієї зими.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини