Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ТОП-5 головних новин за 2 грудня від The Page

2 грудня запам'ятався такими подіями як отримання $1,5 млрд гранту від Сполучених штатів Америки, внесення до Конгресу законопроекту про оголошення «групи Вагнера» терористами та провал у польському Сеймі голосування про визнання Росією країною-спонсором тероризму.

ТОП-5 новин 2 грудня 2022 року від The Page був таким.

Україна отримала $1.5 млрд гранту від США

Це перший транш грантових коштів із 4,5 млрд. дол. США, надані Сполученими Штатами Америки через Цільовий фонд Світового банку в рамках проекту «Підтримка державних видатків для забезпечення сталого державного управління в Україні».

Залучені кошти від багатьох донорів спрямовані на забезпечення пенсійних виплат та окремих програм державної соціальної допомоги.

В Івано-Франківську анонсували запуск «Автобусів незламності»: у них буде тепло та Starlink

Міська влада Івано-Франківська вирішила випустити на дороги міста два автобуси — пункти обігріву, в яких, крім тепла, буде також інтернет від Starlink.

США мають негайно оголосити «групу Вагнера» терористами: до Конгресу внесли відповідний законопроект

До Конгресу США група сенаторів внесла законопроект, який вимагає визнати ПВК «Вагнер» терористичною організацією.

Законопроект, який має назву «Про притягнення до відповідальності російських найманців», вимагає від держсекретаря США Ентоні Блінкена внести «групу Вагнера» до переліку іноземних терористичних організацій у 90-денний термін після його ухвалення.

Керівники обленерго нестимуть персональну відповідальність за несправедливі відключення світла — Міненерго

У Міненерго відреагували на численні скарги громадян щодо недотримання операторами систем розподілу (обленерго) раніше складених графіків відключень електроенергії та несправедливої черговості відключень у населених пунктах України. У відомстві наголосили, що за такі порушення керівники обленерго нестимуть персональну відповідальність.

Сейм Польщі провалив голосування за визнання Росії спонсором тероризму – що завадило

Нижня палата Національної Асамблеї Республіки Польща 1 грудня не проголосувала резолюцію про визнання Російської Федерації державою, яка підтримує тероризм. Цього не сталося через одну поправку, внесену до проекту документа правлячою партією «Право і справедливість».

Виправлення, що стала причиною скандалу, стосувалося визнання прямої вини Росії в двох авікатасрофах — в 2014 і 2010 роках.

Голосували за внесення поправки 226 депутатів, 225 із них – «за», 1 – утримався. Опозиція до участі не приєдналася, тож кворуму не було. Опозиціонери вимагали розглядати початковий проект резолюції, на їхню пропозицію із зали почали лунати вигуки «російські агенти». Маршал Сейму Ельжбета Вітек назвала ситуацію ще одним великим скандалом і перейшла до наступного голосування.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини