Facebook Pixel

В Івано-Франківську анонсували запуск «Автобусів незламності»: у них буде тепло та Starlink

Міська влада Івано-Франківська вирішила випустити на дороги міста два автобуси — пункти обігріву, у яких окрім тепла буде також інтернет від Starlink. Про це розповів міський голова Руслан Марцінків, пише видання «Курс».

Quote«Це більше для молоді — там буде інтернет. Такі пересувні пункти обігріву будуть для молодих людей. Особливо це важливо з огляду на те, що є проблеми зі зв’язком та інтернетом», — зазначив він.

Мер також поінформував, що зараз в обласному центрі розгорнуто вже 70 пунктів обігріву. У них є буржуйки, електрогенератори, гарячі напої та солодощі.

Марцінків також наголосив, що вестиме «на підвищених тонах» розмову з місцевими провайдерами щодо можливості покращення ситуації з інтернетом і зв’язком в Івано-Франківську.

Контекст. У листопаді президент Володимир Зеленський заявив про розгортання так званих «Пунктів незламності», які було створено для приймання людей під час блекаутів. Станом на 30 листопада в країні їх нараховувалося загалом понад 5 тисяч. У Мінцифри анонсували плани щодо обладнання цих шелтерів терміналами супутникового зв'язку Starlink.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉