Facebook Pixel

Працівники ТЦК знімають водіїв фур із міжнародних рейсів: АсМАП

Асоціація міжнародних автоперевізників скаржиться, що співробітники ТЦК та СП знімають водіїв прямо з рейсів.

Про це повідомляє АсМАП, до якої звертаються постраждалі компанії.

За даними асоціації, декілька водіїв зняли в Закарпатській області на посту «Нижні Ворота». Їх зупиняють, перевіряють документи та пропонують поїхати до ТЦК. Якщо вони відмовляються, їх доставляють силоміць. Обіцяють, що перевірять документи та відпустять, але після проходження військово-лікарської комісії відправляють до навчального центру.

Quote«Водій сказав, що не бажає, його фактично силою заштовхали у транспортний засіб. Доставили його у приміщення, де пройшов ВЛК, підписав документи з мобілізації й звідти попрямував на полігон біля Рівного», — заявив перевізник ТОВ «КТС» Віталій Савчук.

Звʼязок із такими водіями майже одразу зникає.

Quote«З водієм ми змогли поспілкуватися лише хвилину. Його забрали до військової частини, автомобіль залишили на КП. Зранку ми з ним поговорили, а вже зараз він знаходиться у військовій частині. Водій виконував міжнародне перевезення, на кордонному пункті йому ніхто зауважень не робив, а зараз автомобіль знаходиться без водія», — заявив перевізник «Транспеле» (Київ) Сергій Нечай.
Quote«Хочу звернутися офіційно до міністра оборони, міністра інфраструктури — давайте сядемо за стіл, обговоримо всі проблеми і знайдемо шляхи розвʼязання цих проблем. Не можна на автомобільних магістралях вилучати водіїв, забирати їх, кидаючи вантаж та автомобіль на трасі… Людина має знати, виходячи в рейс, доїде вона додому чи не доїде», — сказав президент АсМАП Леонід Костюченко.

Реакції органів влади на це звернення наразі немає.

Про те, кого зі студентів можуть мобілізувати у 2024 році, читайте далі.
Подякувати 🎉