Світовий банк виділив Україні $150 млн на соцдопомогу в умовах пандемії коронавірусу

Рада директорів Світового банку ухвалила рішення виділити Україні $150 млн. Фото: Anadolu

Рада директорів Світового банку ухвалила рішення виділити Україні $150 млн. Фото: Anadolu

Рада директорів Світового банку 30 квітня прийняла рішення виділити Україні $150 млн. Кошти будуть направлені на додаткове фінансування проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення», який реалізується в Україні за підтримки Світового банку з 2014 року. Вони будуть використані для розширення та вдосконалення соціальної допомоги сім'ям з низьким рівнем доходу. Про це йдеться в повідомленні Мінфіну.

Із загального обсягу $50 млн. буде спрямовано на заходи з боротьби з поширенням коронавірусу. Ці кошти допоможуть збільшити розмір і прискорити виплату допомоги в рамках існуючих державних програм.

Залучені кошти планується використовувати в 2020-2022 роках.

Telegram Logo

Контекст. Проект «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» з 2014 року реалізується за рахунок позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку (сума позики $300 млн). Він спрямований на підвищення ефективності соціальної допомоги і системи соціальних послуг в Україні. Станом на сьогодні з позики використані $161,6 млн. Проект повинен бути завершений 31 березня 2023 року.

Раніше рада директорів Світового банку затвердила додаткове фінансування для України в розмірі $135 млн. Cредства будуть спрямовані на модернізацію українських лікарень та реформування системи охорони здоров'я. Гроші виділені за програмою «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей», на яку вже виділялося $215 млн.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини